Macri Italia srl
testata_azienda.webp
Mask Green
home /  hakkimizda

Macri Italia

Boru bükme makineleri üretimindeki üstünlük

fascia azienda
Macri Italia elektrikli boru bükme makineleri sektöründe uzun bir tecrübeye sahip olarak 1997'de doğmuştur. İleri teknoloji ve uzmanlaşması sayesinde, Macri Italia halen tüm dünyada faaliyet gösterir ve tamamı İtalya’da gerçekleştirilen üretiminin yaklaşık %70’ini ihraç eder.

Boru bükme makinelerin sektöründe üstün firma, piyasanın bu segmenti üzerine odaklanmayı ve her müşterinin üretim ihtiyaçlarına cevap verebilmek için özellikle sipariş üzerinde çalışmayı seçti.

Macri Italia’nın boru bükme makinelerinin özelliği, yenilikçi bir kullanıcı dostu arayüz aracılığıyla makinenin çalıştırılmasına ve yönetilmesine olanak tanıyan özel bir yazılımı kapsayan ileri teknolojisidir.

Yürüttüğü faaliyet kapsamında çevreye verdiği etkiye daima önem veren Macri Italia, tüketimi optimize etmeye olanak tanıyan enerji tasarrufuna yönelik ileri düzeyde bir sistemi bröve etti.
Teknik Personel
Müşterilerine kişiselleştirilmiş çözümler sunmak üzere Macri Italia boru bükme makinelerinin tasarımı içi firma içi teknik uzmanlığı geliştirdi.

Bu hizmet, sayesinde teknoloji açısından ileri olan ve yürüttüğü faaliyetinin özel gereksinimlerine uygun bir boru bükme makinesini elde etmeye olanak tanıdığı için, üretici için son derece yararlıdır.

Bu nedenle tasarım aşaması müşterinin teknik personeli ile tam bir sinerji halinde gerçekleşir ve bu şekilde her üreticinin spesifik yetkilerini Macri Italia’nın tasarımcılarının on yılı geçen tecrübesi ile birleştirmeye amaçlar.
fascia azienda
Green Yellow