BILGI ISTEYINIZS »

Boru bükme makineleri SERI 65

Authentic Macri The original Boru bükme makineleri SERI 65

Seri 65, 1 ile 6 arasında eksene sahip çapları 65 mm’ye kadar olan boruları bükebilen boru bükme makinelerini içerir: büyük ve önemli bir boyut olmasına rağmen aynı zamanda son derece esnek bir boru bükme makinesidir
Seri 65’in boru bükme makineleri kent park bahçe ekipmanları, hayvancılık teçhizatları, otomotiv bileşenleri, iç tasarım, spor salonu ekipmanları vs. gibi farklı birçok üretim gereksinimine cevap verebilirler.EURO - Seri 65   »

Boru bükme makineleri EURO SERI 65

EURO Seri 65, çapı 65 mm’ye kadar olan paslanmaz çelik, demir, bakır, pirinç veya diğer özel alaşım boruları bükmek için kullanılan 1 eksenli (Y) bir boru bükme makinesidir.

Ayrıntılar

PROFAST - Seri 65   »

Boru bükme makineleri PROFAST SERI 65

PROFAST Seri 65 PROFAST Seri 65 tamamen otomatik 3 eksenli bir boru bükme makinesidir: bükme (eksen Y), ilerleme (eksen X) ve rotasyon (eksen Z).


Ayrıntılar

PROVAR 5 EKSEN - Seri 65   »

Boru bükme makineleri PROVAR 5 EKSEN SERI 65

PROVAR 5 Seri 65 tamamen otomatik 5 eksenli bir boru bükme makinesidir: bükme (eksen Y), ilerleme (eksen X), rotasyon (eksen Z) ve konumlandırıcı ve mandrelin yan tarafa hareketi (eksen B1 ve B2).


Ayrıntılar

PROVAR 6 EKSEN - Seri 65   »

Boru bükme makineleri PROVAR 6 EKSEN SERI 65

PROVAR 6 Seri 65 tamamen otomatik 6 eksenli bir boru bükme makinesidir: bükme, ilerleme, rotasyon, konumlandırıcı ve mandrelin yan tarafa hareketi ve kafanın aşağı-yukarı hareketi.

Ayrıntılar