BILGI ISTEYINIZS »

Boru Bükme Makineleri

Macri Italia’nın üretimi, boruların farklı boyutlarına ve dolayısıyla farklı bükme kapasitelerine denk gelen 4 farklı seri boru bükme makinesini içerir.

Bir makinenin seçiminde en önemli unsurlardan birisi bükülecek borunun çapıdır, bu çap, Macri Italia’nın kategorize etme sistemine göre aşağıdaki sınıflara girebilir:
- 90 mm’ye kadar » Seri 90
- 65 mm’ye kadar » Seri 65
- 45 mm’ye kadar » Seri 45
- 35 mm’ye kadar » Seri 35.

Her seri için, Macri Italia istenilen ürün ve otomatize edilme düzeyine göre 1 ile 10 eksen arasında eksene sahip olan boru bükme makineleri üretebilir. En yaygın olanlar, EURO (1 eksen), PROFAST (3 eksen), PROVAR 5 (5 eksen) ve PROVAR 6 (6 eksen) boru bükme makineleridir.

Teknik elemanlarının uzun tecrübesi sayesinde, Macri Italia, sipariş veren müşterinin üretim gereksinimlerine uyacak şekilde modifiye edilmiş özel boru bükme makineleri de üretir.

Cintreuses de tubes serie 90

Boru bükme makineleri SERI 90

Seri 90, genelde ağır marangozluk sektöründe yaygın olan büyük boyuttaki boruların çalıştırılmasına olanak tanıyan (çapları 90 mm’ye kadar, kalınlıkları 7 mm’ye kadar) boru bükme makinesidir.

Cintreuses de tubes serie 65

Boru bükme makineleri SERI 65

Seri 65 1 ile 6 arasında eksene sahip çapları 65 mm’ye kadar olan boruları bükebilen boru bükme makinelerini içerir: büyük ve önemli bir boyut olmasına rağmen aynı zamanda son derece esnek bir boru bükme makinesidir.

Cintreuses de tubes série 45

Boru bükme makineleri SERI 45

Seri 45, 1 ile 6 arasında eksene sahip, çapları 45 mm’ye kadar olan boruları bükebilen boru bükme makinelerini içerir.
Tamamen paslanmaz çelikten üretilen ve yeni mühendislik teknikleri ile tasarlanan makineler olup, bileşik ve serbest şekiller yaratmaya olanak tanır.
Cintreuses de tubes serie 35

Boru bükme makineleri SERI 35

Seri 35, 1 ile 6 arasında eksene sahip, çapları 35 mm’ye kadar olan boruları bükebilen boru bükme makinelerini içerir.

Brushless motorları ve güvenilir çalıştırılma sistemleri sayesinde, özellikle çevik ve hızlı makineler olup, bileşik şekiller yaratmaya uygun olduğundan hidrolik sektörde çok yaygındır.Cintreusetube peciales

ÖZEL Boru bükme bakineleri

Her seri için, Macri Italia sipariş veren müşterinin üretim gereksinimlerine uyacak şekilde modifiye edilmiş özel boru bükme makineleri de tasarlayıp üretebilir.Armoire de commande
Kontrol Paneli

Macri Italia’nın tüm boru bükme makineleri, her makinenin yan tarafında konumlandırılan bir kumanda dolabı aracılığı yönetilebilen bir bilişim ve elektrik sistemi tarafından çalıştırılır.


Software macchine curvatubi
Yazılım

Macri Italia’nın özelliği boru bükme makinelerinin yönetimini son derece kolay ve sezgisel kılan özel bir yazılımdır.Download

Sizi en çok ilgilendiren Macri Italia’nın boru bükme makinelerinin teknik veri kartlarını PDF dosyası olarak indiriniz.

Set attrezzature

Boru bükme makineleri müşterinin özel ihtiyaçları doğrultusunda farklı teçhizat setleri ile donatılmış olabilir.