BILGI ISTEYINIZS »

Boru bükme makineleri SERI 90

Authentic Macri The original Boru bükme makineleri SERI 90

Seri 90, genelde ağır marangozluk sektöründe yaygın olan büyük boyuttaki boruların çalıştırılmasına olanak tanıyan (çapları 90 mm’ye kadar, kalınlıkları 7 mm’ye kadar) boru bükme makinesidir.

Yüksek çapları işlediklari için, Seri 90’nın boru bükme makineleri daha yavaş fakat diğer serilerin ulaştığı kalite standardını koruyan makinelerdir.EURO - Seri 90   »

Boru bükme makineleri EURO SERI 90

EURO Seri 90, çapı 90 mm’ye kadar olan paslanmaz çelik, demir, bakır pirinç veya diğer özel alaşım boruları bükmek için kullanılan 1 eksenli (Y) bir boru bükme makinesidir.

Ayrıntılar

PROFAST - Seri 90   »

Boru bükme makineleri PROFAST SERI 90

PROFAST Seri 90 tamamen otomatik 3 eksenli bir boru bükme makinesidir: bükme (eksen Y), ilerleme (eksen X) ve rotasyon (eksen Z). PROFAST Seri 90 makinesi çapı 35 mm’ye kadar olan boruları bükebilir.


Ayrıntılar

PROVAR 5 EKSEN - Seri 90   »

Boru bükme makineleri PROVAR 5 EKSEN SERI 90

PROVAR 5 Seri 90 tamamen otomatik 5 eksenli bir boru bükme makinesidir: bükme (eksen Y), ilerleme (eksen X), rotasyon (eksen Z) ve konumlandırıcı ve mandrelin yan tarafa hareketi (eksen B1 ve B2).


Ayrıntılar

PROVAR 6 EKSEN - Seri 90   »

Boru bükme makineleri PROVAR 6 EKSEN SERI 90

PROVAR 6 Seri 90 tamamen otomatik 6 eksenli bir boru bükme makinesidir: bükme, ilerleme, rotasyon, konumlandırıcı ve mandrelin yan tarafa hareketi ve kafanın aşağı-yukarı hareketi.

Ayrıntılar